BAY ROVER 498R | BAY FISHER 498F | SPORTS CUDDY 498S | ANGLER 498A

BAY ROVER 498R

Stil sahibi Bay Rover, ailenizle seyriniz için son derce uygundur. Transparan ve alçak konumlandırılmış rüzgarlık herkese yeterli korumayı sağlar...

BAY FISHER 498F

Bay Fisher özellikle balık avcılığı için tasarlanmış ve üretilmiştir. Konsolun ortada konumlandırılması, balıkla 360 derecenin tamamında mücadele vermeye imkan tanımaktadır...

SPORTS CUDDY 498S

Morningstar Sports Cuddy hem sizi hem değerli ekipmanınızı korumak için ilave bir koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kabin koruması, sert havalarda sizi sıcak ve kuru tutar...

ANGLER 498A

Morningstar Angler klasik yan konsol olarak olta balıkçılığı için üretilmiştir. Diğer yan konsol teknelerden farklı olarak 3 mm baklavalı kalın sac taban, güçlü alaşım olta kamışı tutucuları ile öne çıkmaktadır.

Üstün Sürüş Kabiliyeti

Herkes üstün nitelikli seyir kabiliyetlerine sahip bir tekneye sahip olmak ister. Tekne rotasında düzgün bir şekilde ilerlemeli, yumuşak bir şekilde dalgaları karşılayıp darbeyi emmeli ve güverte kuru kalmalıdır. Çoğu alüminyum tekneler goemetrik olarak V şekline sahip olmanın verdiği dezavantajlarla bu talepleri tam olarak karşılayamazlar. Üstün şekillendirme teknolojisi sayesinde Morningstar, diğer materyallerden yapılan tekneler de dahil olmak üzere en üstün kabiliyetlere sahiptir.

Pruvadan pupaya ters bir omurga, ikiz kayıcı borda kaplaması ve tek parçalı alt plaka üstünde gerçek değişken bir karina kalkımı Morningstar’ı eşsiz kılar. Bu şekilde Morningstar teknelerinde hızlı seyirlerinizde gövdenizin ön kısmının suyla teması kolayca ve tamamen kesilir, rotanız kaybolmaz ve kuru, konforlu ve yumuşak bir seyiriniz olur.

Morningstar Boats Üstün Sürüş Kabiliyeti Morningstar Boats

Kolay ve Stabil Süratlenme

Gazı ittiğinizde dıştan takma motor teknenizi ileri hareket ettirir, bu da teknenizin önünün havalanmasına neden olur. Pruvadan pupaya ters bir omurga ve ikiz kayıcı borda kaplaması, bu kaldırma gücünü sürekli olarak besleyerek daha hızlı ve stabil bir seyir sürmenizi sağlar.

Stabil Bir Şekilde ve Yalpalamadan İlerleme

Baltaya benzeyen ağzıyla Morningstar dalgaları kolayca yararken V şekilli omurga, suyu stabil bir seyir izleyecek şekilde açı yapar. Dönüşlerde, hele yüksek süratlerdeyseniz en son isteyeceğiniz şey teknenizin sağa sola kayması ve beklediğiniz dönüşü gerçekleştirememenizdir. Morningstar’ın ters yapılı omurgası ve borda kaplaması otomobilinizdeki lastik dişleri gibi bir fonksiyon izler ve tekneniz bu sayede sabit bir şekilde ilerler.

Morningstar Boats Kolay ve Stabil Süratlenme

Yumuşak ve Kuru Seyir

Morningstar’ın ne kadar kuru ve yumuşak bir seyir sunduğundan çok etkileneceksiniz. Baltaya benzeyen ağzı ve V şekilli omurgası Morningstar’ın pürüzsüz bir seyir izlemesini sağlar. Morningstar özel gövde tasarımıyla kuru ve yumuşak bir seyir sunar.

İkinci omurga ve yan plakalar daha sert havalarda ikinci bir savunma hattı sunar.